Bent u opzoek naar een Familie bungalow in Thailand? Bekijk dan deze mogelijkheid voor een Familie bungalow in Cha-am. Deze 2 bungalows zijn verbonden door middel van een privé deur en dat is ideaal voor een familie. Dus bekijk de details en lees over de speciale prijsaanbieding voor deze familie bungalow in Sabaya Resort Cha-am! (onderaan deze pagina)
“A house is made of bricks and stones, but a Home is made of Love alone.” Dit is wat Sabaya resort biedt: “een thuis” in Cha-am met vriendelijk service en prima bungalows bij het zwembad met eigen veranda en kindvriendelijk.
- gekoelde dranken
- ingang
- uw vakantie kan beginnen
Het “groene” jungle resort in Cha-am is dichtbij het strand en heeft een prettige rustige atmosfeer. De bungalows zijn verspreid in een tropische tuin en achterin bevind een klein zwembad met ligstoelen waar de 2 verbonden bungalows Sabaya Resort Cha-am aanliggen.
Deze familie bungalow in Sabaya Resort Cha-am ligt vlakbij het zwembad en heeft een tweepersoonsbed, sofa en televisie. ook is er BVN ontvangst zodat u Nederlands Televisie kunt kijken. De familie bungalow heeft een koelkast en ook schoonmaak van het resort is inclusief. Voor de woning staat een tafel en stoelen om op de veranda te zitten. Huisdieren zoals kleine honden en katten toegestaan.
Het welkomstpakket van Overwinteren Thailand bestaat een toaster, borden, bestek, bekers en glazen om bijvoorbeeld te ontbijten op het privé terras. Gratis Wifi is beschikbaar bij de bungalows.
De ligging Familie bungalow Sabaya Resort Cha-am
Het resort is gelegen in zuid Cha-am op nog geen 100m van het strand aan Nong Chaeng Road, waar Bella Pizza Cha-am ook aan ligt. In de direkte omgeving aan het strand zijn vele restaurants, koffie cafes en andere winkels. Een fiets of brommer is ideaal om het strand en de boulevard te verkennen. Indien u fietsen wilt huren met kinderzitje dan is dit ook mogelijk, laat het ons weten!

2 - 4 personen
Bungalow voor 2-4 personen
- 2 slaapkamers
- 1 badkamer
- Zwembad in het woonpark
- Free Wifi
- Kabel TV
- Airconditioning
- Terras
- Buiten meubilair
- Koelkast
- Waterkoker
Facilities: Receptie, Zwembad, Wifi Internet, Car Park, Gezamelijke tuin, Fietsen
Zwemmen, Zonnen, Wandelen, Kitesurfen, Strand wandelen, Nachtclubs en Bars, Watersport, Golf, Amusement park, Thaise Markt, Minimart, Winkelcentrum, Fietsen, Tours, Thaise en Westerse restaurants

![]() |
Prijs / Rate informationFamiliebungalow goed voor 4 in Sabaya |
1 maand / month |
48000 THB = €. |
3 thoughts on “Familiebungalow goed voor 4 in Sabaya”
Leave a Reply
You must be logged in to post a comment.
We hebben voor het 5 de jaar 2 maanden ge overwinterd op Sabaya resort.
En weer genoten.
Je voelt je er gelijk thuis, prachtig park met palmbomen en prachtige kleurende struiken.
Heerlijk zwembad er bij.
Ons huisje is gezellig met alles wat we nodig hebben..
Het personeel staat altijd voor je klaar en zijn heel vriendelijk
Het strand en boulevard, om de hoek, heel gezellig altijd met gezellige tentjes.
Ook heerlijk om te fietsen, langs de rijstvelden en door kleine dorpjes.
Ieder jaar ontdekken we weer nieuwe dingen.
Heerlijke restaurantjes, waar je lekker verwend word met de Thaise keuken.
Dus we hebben weer voor het volgende jaar geboekt.
Een aanrader voor iedereen die hier van houd.
Groetjes Fred en Greet en misschien tot ziens..
Dit jaar voor het eerst naar Sabaya Resort geweest. Is ons goed bevallen.
Heerlijk rustig, fijne kamer en vriendelijk personeel. Staan meteen voor je klaar.
Komen hier zeker terug.
Jack en Elly
Dit voorjaar overwinterd in Sabaya-resort in Cha-am.
Ontspannend, vriendelijke staf (staan altijd voor je klaar), fijne kamer.
Prijs / kwaliteit is bovengemiddeld!
7 Weken in een heerlijk klimaat, mooie omgeving, van alles te ontdekken met fiets, scooter en/of auto.
En wordt het te warm…een heerlijke duik in het zwembad van het resort of in zee of 100 meter afstand.
Drankje altijd koud in de eigen koelkast of in het restaurant.
Onvergetelijk!
Ans en Martin.