Genieten in dit heerlijke appartement met een Britse tintje, zo hoort de winter toch te zijn? Deze Engels sfeer in Marrakesh treft u op de vierde verdieping en heeft uitzicht op het noorden. In dit appartement heeft u gegarandeerd een uitzicht en een dagelijkse zeebries.
Het appartement heeft de keuken bij binnenkomst. In de woonkamer kunt u prima gebruik maken van de airconditioning en de televisie of het Internet. Op het balkon kunt genieten van de tropische temperaturen en uw eigen plek. De slaapkamer is een aparte kamer met badkamer en deze heeft een inbouwkast om kleding in op te bergen. Dus een prima situatie om lekker te genieten. Wij zullen zorgen dat er ook voldoende linnengoed aanwezig is en een setje handdoeken. De keuken is compleet met broodrooster, waterkoker, kookplaatjes, pannen, magnetron, bestek en andere keukengerei dus ook lekker koken kan.
Als bewoner van het Huahin Marrakesh mag u gebruik maken van het zwembad en de fitness, de liften, de parkeergarage en de ligstoelen aan zowel aan het strand als zwembad.
De omgeving van Hua Hin Marrakesh
Omdat het niet ver is kunt u prima winkelen in o.a. het Market Village and Bluport. Uiteraard kunt over het strand ook naar het centrum bij het Hilton hotel of naar Khao Takiap strand. In huahin rijden er standaard tuktuks over de Petchakasem waarmee u mee naar het centrum kunt.
Bij dit appartement is 1x week schoonmaak, een eigen router voor goed internet de standaard. Uiteraard is er linnengoed voor de bedden. Alles is aanwezig waardoor u alleen nog maar vakantie hoeft te vieren! En daar komen we voor, toch?
Heeft u interesse? Neem dan contact op met ons via deze webpagina of bekijk 1 van de andere appartementen die wij aanbieden in het Marrakesh Huahin Kortverblijf is niet mogelijk de minimale verblijfsduur is 1 maand in het paradijs.
2 personen
Appartement
- Moderne keuken
- Woonkamer
- 1 slaapkamer
- 1 badkamer
- Zwembad in het woonpark
- Free Wifi
- Kabel TV
- TV
- Airconditioning
- Balkon met zeezicht
- Buiten meubilair
- Sofa
- Eettafel met stoelen
- Koelkast
- Magnetron
- Waterkoker
- Wasmachine
Facilities: Receptie, 24-uur Security, Zwembad, Fitness, Wifi Internet, Restaurant, Car Park, Spa en Massage
Zwemmen, Zonnen, Wandelen, Kitesurfen, Strand wandelen, Nachtclubs en Bars, Watersport, Golf, Amusement park, Thaise Markt, Minimart, Winkelcentrum, Fietsen, Tours, Thaise en Westerse restaurants
Hua Hin, vlakbij het strand. Show on map
Prijs / Rate informationEngels sfeer in Marrakesh |
|
1 maand / month |
49000 THB = €. |
Hua hin, Huahin Appartementen aan zee, Marrakesh Huahin appartement