Dit vakantie resort ligt aan het Lamai strand op koh Samui eiland. Het Lamai gedeelte is goed ontwikkeld en heeft een mooi strand. Green Villa Resort voor Koh Samui vakantie is schoon en modern.
Een hotelkamer biedt prima onderdak voor Nederlanderse vakantiegangers op Koh Samui. De kamer is compleet met airconditioning, Televisie en aparte badkamer met warm water. Voor de hotelkamer kunt u buiten zitten op de kleine veranda. Het resort is ruim opgezet dus vanaf deze veranda kunt uitkijken over een groen veldje met het zwembad. Electriciteitgebruik is inbegrepen in de prijs zoals weergegeven op onze website .
Zondag Markt
U kunt over strand naar de wekelijkse zondagmiddag markt in het centrum van Lamai. In Lamai zelf is alles beschikbaar met o.a. een grote Tesco Lotus. Lamai strand is prettig omdat het minder ontwikkeld als het super populaire Chaweng Strand.
Het Green Villa is een klein resort met vriendelijk personeel en opgezet met ruimte voor groen en natuur. Indien u Green Villa Resort voor Koh Samui vakantie wilt reserveren dan vul dan het formulier in op deze webpagina dan laten wij u de beschikbaarheid snel en vrijblijvend weten!

2 personen
Bungalow voor 1-2 personen
- 1 slaapkamer
- 1 badkamer
- Zwembad in het woonpark
- TV
- Airconditioning
- Koelkast
- Waterkoker
Facilities: Receptie, 24-uur Security, Zwembad, Wifi Internet, Restaurant, Car Park, Tuin
Zwemmen, Zonnen, Wandelen, Strand wandelen, Nachtclubs en Bars, Watersport, Amusement park, Thaise Markt, Minimart, Winkelcentrum, Fietsen, Tours, Snorkelen, Thaise en Westerse restaurants

![]() |
Prijs / Rate informationGreen Villa Resort voor Koh Samui vakantie |
1 nacht /night |
1150 THB = €. |
Koh Samui eiland, villa thailand huren